PRÍHOVOR KONATEĽA SPOLOČNOSTI
LUKYSTAV s.r.o.

Pravdupovediac, keď som po dlhých rokoch odpracovaných ako živnostník, v roku 2010 zakladal spoločnosť LUKYSTAV, s.r.o, som vôbec netušil, čo nás v budúcnosti čaká. Všetci sme sršali odhodlaním a nadšením niečo vybudovať. Od začiatku sa nám to darilo, čo nás ešte viac motivovalo posúvať firmu vpred. Dnes už viem, aký záväzok to je a mám pred ním skutočný rešpekt.

Dovolím si povedať, že v súčasnej dobe patríme do TOP 10 spoločností na Slovensku zaoberajúcich sa komplexnou obnovou bytových domov a stále nás to baví. Je úžasné vidieť, ako a za pomerne krátky čas vieme majiteľom bytov výrazne zlepšiť podmienky na bývanie a zároveň sa to odrazí aj po stránke estetickej. Keď si pozerám fotografie bytových domov pred a po ich obnove, viem že naša práca má zmysel. Nikdy ma to neomrzí.

Od roku 2018 sme rozšírili naše portfólio o výstavbu rodinných domov. Rád od nich odovzdávam kľúče a vždy je to pre mňa výnimočná udalosť. Myslím pri tom na to, že ľudia v nich budú bývať určitú časť svojho života, možno aj celý, založia si rodinu, prežijú tam dobré a možno aj trochu toho zlého, aby si to dobré vedeli vážiť. A my vieme ten dom postaviť, aby sa to všetko  mohlo udiať.

Musím sa neskromne priznať, že vždy som mal talent obklopovať sa šikovnými a schopnými spolupracovníkmi. Bez nich by sa mi nikdy nepodarilo vybudovať firmu, o ktorej sa mi v začiatkoch, ako sa hovorí, ani nesnívalo a úprimne im ďakujem za ich nepopierateľný podiel na jej rozvoji.

Dúfam, že sa nám bude dariť aj naďalej, nielen po stránke pracovnej ale aj ľudskej, nakoľko vzťahy s vlastníkmi bytov patria k neoddeliteľnej súčasti našej práce. Sme tu pre Vás, aby sme uskutočnili Vaše predstavy o novom, lepšom, krajšom bývaní a tešili sa z toho spolu s Vami.

Dušan Vajdík
majiteľ spoločnosti

Kontaktné údaje

Sídlo spoločnosti

LUKYSTAV, s.r.o.
Váhovská cesta 517
925 63, Dolná Streda 

IČO: 45601992

Mobil: +421 907 741 128
E-mail: info@lukystav.sk

Spoločnosť zaregistrovaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Trnava Oddiel Sro, vložka č: 26129/T.

Pobočka Bratislava

LUKYSTAV, s.r.o.
Budatínska 1
851 05, Bratislava

Mobil: +421 917 228 996 
E-mail: milan.firek@lukystav.sk

Neváhajte nás kontaktovať